UWAGA !!!

 Zebranie z rodzicami dzieci nowo przyjętych odbędzie się

19 czerwca 2018r. o godz. 17:00.

Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie na zebranie, tylko jednego rodzica (na zebranie nie przyprowadzamy dzieci).

 

Rekrutacja do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2018/2019

Strona  systemu elektronicznej rekrutacji do przedszkoli
torun.formico.pl


Dnia 1 marca 2018 r. rusza rekrutacja do prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń  publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych.

Szczegółowe terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do:

  • przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych,
  • klas pierwszych w szkołach podstawowych,
  • oddziałów sportowych i dwujęzycznych wyższych niż klasa pierwsza w szkołach podstawowych,

zostały określone w zarządzeniach Prezydenta Miasta Torunia z dnia 24 stycznia 2018 r. i z dnia 31 stycznia 2018 r.

Kryteria obowiązujące w tegorocznej rekrutacji, ustanowione w 2017 roku przez Radę Miasta Torunia pozostają aktualne i są zawarte w uchwałach Rady Miasta Torunia:

  • nr 552/2017 w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń, które będą brane pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego, określenia liczby punktów za każde z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzania,
  • nr 551/2017 w sprawie określenia kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół podstawowych dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły, liczby punktów za te kryteria oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia.